lampa wisząca shella 40 1xe27 naturalna
Nr kat. 100565848
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Naturalne drewno |
| Materiał wykonania: | Rattan |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Kolekcja: | Shella |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Naturalne drewno |
| Materiał wykonania: | Rattan |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Kolekcja: | Shella |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca shella 40 1xe27 naturalna
Nr kat. 100565848
Wybrane dla Ciebie









