lampa wisząca ruben 107879 1xgu10 czarna
Nr kat. 100423279
opis produktu
Lampa wisząca Ruben 107879 1Xgu10 to lampa czarna w kształcie tuby, która sprawdzi się w pojedynczej formie, jak również w ciekawej kompozycji kilku identycznych modeli zawieszonych symetrycznie lub asymetrycznie. Prezentowana lampa wisząca wykonana została z metalu, dzięki czemu jest wysoce odporna na uszkodzenia powodowane czynnikami mechanicznymi, jak również łatwa w utrzymaniu czystości. Model z gwintem GU10 doskonale odnajdzie się nad stołem w jadalni, salonie, korytarzu, a także sypialni. Wymiary lampy wiszącej Ruben z kolekcji producenta Markslojd wynoszą 7 cm średnicy oraz 180 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 7 cm |
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 7 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 40 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RUBEN |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Ruben 107879 1Xgu10 to lampa czarna w kształcie tuby, która sprawdzi się w pojedynczej formie, jak również w ciekawej kompozycji kilku identycznych modeli zawieszonych symetrycznie lub asymetrycznie. Prezentowana lampa wisząca wykonana została z metalu, dzięki czemu jest wysoce odporna na uszkodzenia powodowane czynnikami mechanicznymi, jak również łatwa w utrzymaniu czystości. Model z gwintem GU10 doskonale odnajdzie się nad stołem w jadalni, salonie, korytarzu, a także sypialni. Wymiary lampy wiszącej Ruben z kolekcji producenta Markslojd wynoszą 7 cm średnicy oraz 180 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 7 cm |
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 7 cm |
| Wysokość: | 40 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 40 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RUBEN |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca ruben 107879 1xgu10 czarna
Nr kat. 100423279
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




