lampa wisząca rossi 8 bl stripe 5870 czarny
Nr kat. 100490637
opis produktu
Seria ROSSI to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej Minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii ROSSI zachwyca, a różne kolory kloszy dają swobodę wyboru. Dostępna w wersji czarnej lub białej, na 6 lub 8 źródeł światła. To polski produkt, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 100 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria ROSSI to uniwersalna i ponadczasowa kolekcja lamp sufitowych. Jej Minimalistyczny styl wpisuje się w najnowsze trendy, a jednocześnie zachowuje ponadczasową elegancję. Najmodniejsze szklane klosze zapewniają doskonałe doświetlenie pomieszczenia. Niepowtarzalny design serii ROSSI zachwyca, a różne kolory kloszy dają swobodę wyboru. Dostępna w wersji czarnej lub białej, na 6 lub 8 źródeł światła. To polski produkt, wyróżniający się doskonałą jakością wykonania.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 100 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca rossi 8 bl stripe 5870 czarny
Nr kat. 100490637
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








