żyrandol rosendal 100524 3xe14 złoty
Nr kat. 100423276

opis produktu
Lampa wisząca Rosendal 100524 3Xe14 to model, który przykuwa uwagę elegancją, połyskiem oraz efektowną strukturą. Prezentowana lampa złota z kryształami idealnie odnajdzie się w holu wejściowym, salonie, a także w centralnym punkcie nad stołem w jadalni. Model wniesie do wnętrza efektowne wykończenie, luksusowy styl oraz ponadczasową elegancję. Lampa 3-punktowa z gwintem E14 oraz maksymalną mocą 40 W wykonana została ze stopu metalu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm średnicy oraz 180 cm wysokości całkowitej. Wysokość lampy bez zawieszenia wynosi 42 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 42 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ROSENDAL |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Lampa wisząca Rosendal 100524 3Xe14 to model, który przykuwa uwagę elegancją, połyskiem oraz efektowną strukturą. Prezentowana lampa złota z kryształami idealnie odnajdzie się w holu wejściowym, salonie, a także w centralnym punkcie nad stołem w jadalni. Model wniesie do wnętrza efektowne wykończenie, luksusowy styl oraz ponadczasową elegancję. Lampa 3-punktowa z gwintem E14 oraz maksymalną mocą 40 W wykonana została ze stopu metalu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm średnicy oraz 180 cm wysokości całkowitej. Wysokość lampy bez zawieszenia wynosi 42 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 42 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ROSENDAL |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
żyrandol rosendal 100524 3xe14 złoty
Nr kat. 100423276
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Lampa wisząca Rosendal 100524 3Xe14 to model, który przykuwa uwagę elegancją, połyskiem oraz efektowną strukturą. Prezentowana lampa złota z kryształami idealnie odnajdzie się w holu wejściowym, salonie, a także w centralnym punkcie nad stołem w jadalni. Model wniesie do wnętrza efektowne wykończenie, luksusowy styl oraz ponadczasową elegancję. Lampa 3-punktowa z gwintem E14 oraz maksymalną mocą 40 W wykonana została ze stopu metalu. Wymiary powyższego wariantu sięgają 40 cm średnicy oraz 180 cm wysokości całkowitej. Wysokość lampy bez zawieszenia wynosi 42 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Żyrandole |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 42 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ROSENDAL |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


