lampa wisząca rebel 1 black/white 6547 czarny/biały
Nr kat. 100490650
opis produktu
Zaakcentuj swoje wnętrze niepowtarzalnym stylem industrialnym dzięki lampie wiszącej z serii REBEL. Wykonana z trwałej stali, lampa charakteryzuje się minimalistyczną formą. Czarny stożkowy klosz z białym wnętrzem nie tylko dodaje charakteru, ale także optymalizuje rozpraszanie światła, zapewniając przyjemne, ciepłe oświetlenie. Idealne dopełnienie dla nowoczesnych przestrzeni o surowym charakterze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 100 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Zaakcentuj swoje wnętrze niepowtarzalnym stylem industrialnym dzięki lampie wiszącej z serii REBEL. Wykonana z trwałej stali, lampa charakteryzuje się minimalistyczną formą. Czarny stożkowy klosz z białym wnętrzem nie tylko dodaje charakteru, ale także optymalizuje rozpraszanie światła, zapewniając przyjemne, ciepłe oświetlenie. Idealne dopełnienie dla nowoczesnych przestrzeni o surowym charakterze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Długość: | 100 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca rebel 1 black/white 6547 czarny/biały
Nr kat. 100490650
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







