lampa wisząca patera e27 transparentny
Nr kat. 100547189
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | transparentny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PATERA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 25 cm |
| Długość: | 25 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | transparentny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PATERA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca patera e27 transparentny
Nr kat. 100547189
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




