lampa wisząca orbital 5361 830rp gd 3 led złoty/biały
Nr kat. 100458070
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 1800 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 30 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORBITAL |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 40 cm |
| Wysokość: | 120 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Akryl |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 1800 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 30 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORBITAL |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca orbital 5361 830rp gd 3 led złoty/biały
Nr kat. 100458070
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





