lampa wisząca nami 108681 1xe27 naturalny
Nr kat. 100423343
opis produktu
Lampa wisząca Nami 108681 1Xe27 to model idealny do zawieszenia nad stołem w kuchni bądź jadalni, a także w centralnym punkcie salonu lub w formie dekoracji sypialni. Prezentowany produkt z kolekcji marki Markslojd posiada abażur utrzymany w finezyjnym kształcie przypominającym plisy spódnicy. Lampa wisząca w naturalnym kolorze wykonana została z juty, dzięki czemu idealnie odnajdzie się w aranżacjach utrzymanych w stylu wyspiarskim, boho oraz inspirowanym naturą. Model o średnicy wynoszącej 60 cm oraz wysokości całkowitej sięgającej 160 cm został wyposażony w gwint E27. Oświetlenie objęte 2-letnią gwarancją występuje w ofercie bez żarówki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 24 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 24 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | NAMI |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Nami 108681 1Xe27 to model idealny do zawieszenia nad stołem w kuchni bądź jadalni, a także w centralnym punkcie salonu lub w formie dekoracji sypialni. Prezentowany produkt z kolekcji marki Markslojd posiada abażur utrzymany w finezyjnym kształcie przypominającym plisy spódnicy. Lampa wisząca w naturalnym kolorze wykonana została z juty, dzięki czemu idealnie odnajdzie się w aranżacjach utrzymanych w stylu wyspiarskim, boho oraz inspirowanym naturą. Model o średnicy wynoszącej 60 cm oraz wysokości całkowitej sięgającej 160 cm został wyposażony w gwint E27. Oświetlenie objęte 2-letnią gwarancją występuje w ofercie bez żarówki.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 60 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Długość: | 60 cm |
| Wysokość: | 24 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 24 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | NAMI |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca nami 108681 1xe27 naturalny
Nr kat. 100423343
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



