lampa wisząca mirror lp9991p led biały
Nr kat. 100464742
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | sufitowa wisząca |
|---|---|
| Szerokość: | 90 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige Sp. z o.o. s.k. |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | MIRROR |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | sufitowa wisząca |
|---|---|
| Szerokość: | 90 cm |
| Długość: | 90 cm |
| Wysokość: | 150 cm |
| Dostawca: | Light Prestige Sp. z o.o. s.k. |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | MIRROR |
| Nowość: | Tak |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca mirror lp9991p led biały
Nr kat. 100464742



