lampa sufitowa lugano pnd/5643/3 chrom/biała
Nr kat. 100457948
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LUGANO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 18 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LUGANO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa lugano pnd/5643/3 chrom/biała
Nr kat. 100457948
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




