lampa wisząca leilani pnd-43445-1l-gr 1xe27 szara
Nr kat. 100362301
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 30 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 32 cm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LEILANI |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 30 cm |
| Wysokość: | 32 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 32 cm |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LEILANI |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca leilani pnd-43445-1l-gr 1xe27 szara
Nr kat. 100362301
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




