lampa wisząca idea 4 793/4 4xe27 biała
Nr kat. 100368678
opis produktu
IDEA kinkiet to minimalistyczne i uniwersalne rozwiązanie. Jego zgrabna i prosta forma doskonale komponuje się w salonie, na klatce schodowej lub korytarzu. Stanowi piękny element dekoracyjny, dodając uroku i charakteru. Dostępny w wersji czarnej lub białej, to polski produkt o doskonałej jakości wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
IDEA kinkiet to minimalistyczne i uniwersalne rozwiązanie. Jego zgrabna i prosta forma doskonale komponuje się w salonie, na klatce schodowej lub korytarzu. Stanowi piękny element dekoracyjny, dodając uroku i charakteru. Dostępny w wersji czarnej lub białej, to polski produkt o doskonałej jakości wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca idea 4 793/4 4xe27 biała
Nr kat. 100368678
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










