lampa wisząca giulia 5304 840rp bk 4 led czarny/biały
Nr kat. 100457617
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 48 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 6 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 2200 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GIULIA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 48 cm |
| Wysokość: | 6 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 6 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 2200 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GIULIA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca giulia 5304 840rp bk 4 led czarny/biały
Nr kat. 100457617
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




