lampa wisząca dorado 6 lp-002/6p bk 6xg9 czarna/biała
Nr kat. 100305970
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 79 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 59.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 79 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 59.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca dorado 6 lp-002/6p bk 6xg9 czarna/biała
Nr kat. 100305970
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Mogą Ci się spodobać






