lampa wisząca corso 3834 1xe27 biała
Nr kat. 100350660
opis produktu
Lampa Wisząca Corso 3834 1XE27 Biała to elegancki produkt dla tych, którzy szukają połączenia wysokiej jakości wykonania i modnego stylu. Ten stylowy produkt o wysokości 200 cm i szerokości 60 cm jest wykonany ze stali lakierowanej, co zapewnia jej wytrzymałość oraz elegancki wygląd. To unikalny produkt łączący harmonijne proporcje oraz elegancki design. Lampa Wisząca Corso 3834 1XE27 Biała jest doskonałym rozwiązaniem do oświetlenia wnętrz mieszkalnych, jak również komercyjnych, ponieważ jej kolor, jakość i wzór tworzą solidną bazę dla wielu stylów.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CORSO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa Wisząca Corso 3834 1XE27 Biała to elegancki produkt dla tych, którzy szukają połączenia wysokiej jakości wykonania i modnego stylu. Ten stylowy produkt o wysokości 200 cm i szerokości 60 cm jest wykonany ze stali lakierowanej, co zapewnia jej wytrzymałość oraz elegancki wygląd. To unikalny produkt łączący harmonijne proporcje oraz elegancki design. Lampa Wisząca Corso 3834 1XE27 Biała jest doskonałym rozwiązaniem do oświetlenia wnętrz mieszkalnych, jak również komercyjnych, ponieważ jej kolor, jakość i wzór tworzą solidną bazę dla wielu stylów.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CORSO |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca corso 3834 1xe27 biała
Nr kat. 100350660
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




