lampa wisząca capello 108673 1xe27 czarna
Nr kat. 100423335
opis produktu
Lampa wisząca Capello 108673 1Xe27 to model, który pozwoli stworzyć we wnętrzu przytulny i naturalny klimat. Powyższy wariant lampy wiszącej marki Markslojd charakteryzuje się ciepłym odcieniem oraz ażurową formą abażura, który łagodnie przepuszcza światło. Produkt dedykowany aranżacjom boho, inspirowanym naturą oraz wyspiarskim designem – mierzy 58 cm średnicy oraz 160 cm wysokości całkowitej. Lampa z pojedynczym źródłem światła wykonana została z metalu oraz bambusa. Sam kształt lampy wiszącej idealnie sprawdzi się zawieszony nad stołem w kuchni bądź jadalni. Produkt z gwintem E27 oraz maksymalną mocą 40 W objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 58 cm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Długość: | 58 cm |
| Wysokość: | 27 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 27 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CAPELLO |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Capello 108673 1Xe27 to model, który pozwoli stworzyć we wnętrzu przytulny i naturalny klimat. Powyższy wariant lampy wiszącej marki Markslojd charakteryzuje się ciepłym odcieniem oraz ażurową formą abażura, który łagodnie przepuszcza światło. Produkt dedykowany aranżacjom boho, inspirowanym naturą oraz wyspiarskim designem – mierzy 58 cm średnicy oraz 160 cm wysokości całkowitej. Lampa z pojedynczym źródłem światła wykonana została z metalu oraz bambusa. Sam kształt lampy wiszącej idealnie sprawdzi się zawieszony nad stołem w kuchni bądź jadalni. Produkt z gwintem E27 oraz maksymalną mocą 40 W objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 58 cm |
| Szerokość: | 58 cm |
| Długość: | 58 cm |
| Wysokość: | 27 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 27 cm |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | CAPELLO |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca capello 108673 1xe27 czarna
Nr kat. 100423335
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




