lampa wisząca bronx 108100 5xe27 brązowa
Nr kat. 100423181
opis produktu
Lampa wisząca Bronx 108100 5Xe27 brązowa to propozycja z kolekcji Bronx producenta Markslöjd, która łączy nowoczesny design z ponadczasową elegancją. Minimalistyczną formę lampy wiszącej rekompensuje efektowna kolorystyka w postaci brązu wzbogaconego połyskującym wykończeniem. Lampa wisząca posiada asymetrycznie zawieszone punkty świetle, a także okrągły panel sufitowy. Wymiary powyższej lampy 5-punktowej sięgają 32 cm średnicy oraz 160 cm wysokości. Model wykonany ze stopu metali idealnie sprawdzi się w kuchni i jadalni zawieszony nad stołem, a także w wysokim przedpokoju oraz korytarzu. Kolekcja lamp wiszących Bronx objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 32 cm |
| Szerokość: | 32 cm |
| Długość: | 32 cm |
| Wysokość: | 166 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BRONX |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa wisząca Bronx 108100 5Xe27 brązowa to propozycja z kolekcji Bronx producenta Markslöjd, która łączy nowoczesny design z ponadczasową elegancją. Minimalistyczną formę lampy wiszącej rekompensuje efektowna kolorystyka w postaci brązu wzbogaconego połyskującym wykończeniem. Lampa wisząca posiada asymetrycznie zawieszone punkty świetle, a także okrągły panel sufitowy. Wymiary powyższej lampy 5-punktowej sięgają 32 cm średnicy oraz 160 cm wysokości. Model wykonany ze stopu metali idealnie sprawdzi się w kuchni i jadalni zawieszony nad stołem, a także w wysokim przedpokoju oraz korytarzu. Kolekcja lamp wiszących Bronx objęta jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 32 cm |
| Szerokość: | 32 cm |
| Długość: | 32 cm |
| Wysokość: | 166 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BRONX |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca bronx 108100 5xe27 brązowa
Nr kat. 100423181
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



