lampa wisząca brasco up down 56215d 080rpp gd led złoty/biały
Nr kat. 100457210
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 80 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 5 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Strumień świetlny : | 5800 lm |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Kąt świecenia : | 120 |
| Maksymalna moc: | 80 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BRASCOUPDOWN |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 80 cm |
| Wysokość: | 5 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 5 cm |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Strumień świetlny : | 5800 lm |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Kąt świecenia : | 120 |
| Maksymalna moc: | 80 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BRASCOUPDOWN |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca brasco up down 56215d 080rpp gd led złoty/biały
Nr kat. 100457210
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




