lampa wisząca bocadella 98346 9xe27 czarna
Nr kat. 100321677
opis produktu
LAMPA WISZĄCA BOCADELLA 98346 9XE27 CZARNA to lampa w stylu loft o surowej formie, która doskonale odnajdzie się nad stołem w kuchni i jadalni, a także w salonie. Prezentowana lampa czarna wykonana została z niezawodnej stali nierdzewnej. Lampa 9-punktowa występuje w ofercie bez żarówek. Produkt do uzupełnienia o oświetlenie odpowiednie do gwintu E27. Lampa loftowa o wymiarach 110 cm wysokości oraz 64 cm szerokości – posiada maksymalną moc 60 W. Produkt dostępny także w innych rozmiarach, objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 64 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 9 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BOCADELLA |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA WISZĄCA BOCADELLA 98346 9XE27 CZARNA to lampa w stylu loft o surowej formie, która doskonale odnajdzie się nad stołem w kuchni i jadalni, a także w salonie. Prezentowana lampa czarna wykonana została z niezawodnej stali nierdzewnej. Lampa 9-punktowa występuje w ofercie bez żarówek. Produkt do uzupełnienia o oświetlenie odpowiednie do gwintu E27. Lampa loftowa o wymiarach 110 cm wysokości oraz 64 cm szerokości – posiada maksymalną moc 60 W. Produkt dostępny także w innych rozmiarach, objęty jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 64 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 9 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BOCADELLA |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca bocadella 98346 9xe27 czarna
Nr kat. 100321677
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





