lampa wisząca bastone mlp6568 6xe14 biała/chrom
Nr kat. 100260632
opis produktu
LAMPA WISZĄCA BASTONE MLP6568 6XE14 BIAŁA/CHROM to produkt, który zapewni Ci niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniu. Jest doskonałym rozwiązaniem do jadalni, salonu czy do sypialni. Ma sześć źródeł światła. Wysokość lampy to 100 cm, szerokość to 71 cm, długość to 71 cm. LAMPA WISZĄCA BASTONE MLP6568 6XE14 BIAŁA/CHROM jest wykonana ze stopu metali. Posiada gwint typu E14. Łączy w sobie dwa kolory – biały i chromu oraz podłużny kształt. Ten element wyposażenia wnętrza prezentuje się niezwykle oryginalnie. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt LAMPA WISZĄCA BASTONE MLP6568 6XE14 BIAŁA/CHROM.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 71 cm |
| Długość: | 71 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | EKO-LIGHT |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Podłużne |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Kolekcja: | BASTONE |
| Outlet: | Tak |
EKO-LIGHT TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ GŁÓWNA 142 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA olga.r@eko-light.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
LAMPA WISZĄCA BASTONE MLP6568 6XE14 BIAŁA/CHROM to produkt, który zapewni Ci niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniu. Jest doskonałym rozwiązaniem do jadalni, salonu czy do sypialni. Ma sześć źródeł światła. Wysokość lampy to 100 cm, szerokość to 71 cm, długość to 71 cm. LAMPA WISZĄCA BASTONE MLP6568 6XE14 BIAŁA/CHROM jest wykonana ze stopu metali. Posiada gwint typu E14. Łączy w sobie dwa kolory – biały i chromu oraz podłużny kształt. Ten element wyposażenia wnętrza prezentuje się niezwykle oryginalnie. Producent udziela 2 lata gwarancji na produkt LAMPA WISZĄCA BASTONE MLP6568 6XE14 BIAŁA/CHROM.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 71 cm |
| Długość: | 71 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Dostawca: | EKO-LIGHT |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Podłużne |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Kolekcja: | BASTONE |
| Outlet: | Tak |
EKO-LIGHT TEAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ GŁÓWNA 142 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA olga.r@eko-light.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca bastone mlp6568 6xe14 biała/chrom
Nr kat. 100260632
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








