lampa wisząca bastia 83625 450s 45w wh led biały
Nr kat. 100457257
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 2.40 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 45 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BASTIA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 45 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 2.40 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 45 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BASTIA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca bastia 83625 450s 45w wh led biały
Nr kat. 100457257
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



