lampa wisząca barbado 1 755/1 1xe27 biała
Nr kat. 100368958
opis produktu
Seria lamp sufitowych BARBADO to kolekcja, która wyróżnia się pięknymi dużymi drucianymi kloszami z elementami drewna. Lampa ta emanuje stylem, jest oryginalna i przykuwa uwagę. Doskonale oświetla wnętrze, jednocześnie stanowiąc piękny element dekoracyjny Twojego domu. Seria BARBADO jest dostępna w kolorze białym i czarnym oraz w wersjach na 1 lub 3 źródła światła. Produkt jest polskim wyrobem, zapewniającym wysoką jakość.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria lamp sufitowych BARBADO to kolekcja, która wyróżnia się pięknymi dużymi drucianymi kloszami z elementami drewna. Lampa ta emanuje stylem, jest oryginalna i przykuwa uwagę. Doskonale oświetla wnętrze, jednocześnie stanowiąc piękny element dekoracyjny Twojego domu. Seria BARBADO jest dostępna w kolorze białym i czarnym oraz w wersjach na 1 lub 3 źródła światła. Produkt jest polskim wyrobem, zapewniającym wysoką jakość.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 100 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca barbado 1 755/1 1xe27 biała
Nr kat. 100368958
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









