lampa wisząca aria md17012002 1a led chrom
Nr kat. 100457713
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 10 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 16 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 840 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ARIA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 10 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 16 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 840 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ARIA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca aria md17012002 1a led chrom
Nr kat. 100457713
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



