lampa wisząca almiros 1xe14 czekoladowy brąz
Nr kat. 100451003
opis produktu
lampa wisząca 1 pł., mała, klosz biało-brązowy (marmurek), elementy brązowy czekoladowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ALMIROS |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
lampa wisząca 1 pł., mała, klosz biało-brązowy (marmurek), elementy brązowy czekoladowy
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ALMIROS |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa wisząca almiros 1xe14 czekoladowy brąz
Nr kat. 100451003
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie

















