lampa sufitowa ring sl.1496 l 3xgu10 beżowy
Nr kat. 100567067
opis produktu
Seria lamp RING charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym designem co czyni ją idealnym wyborem zarówno oświetlenia sufitowego, jak i ściennego. Lampy dostępne są w szerokiej gamie kolorów takich jak : beżowy, oliwkowa zieleń, ochra czerwona, biały, czarny, szary oraz elegancka wersja chromowa, która dodaje wnętrzu nowoczesnego blasku. Seria obejmuje modele na 1, 2, 3, 4 oraz 6 źródeł światła, kinkiety ścienne, a także wersję wiszącą, która świetnie sprawdzi się nad stołami i wyspami kuchennymi. Dodatkowo, w ofercie znajduje się lampka biurkowa, idealna do pracy i nauki. Regulowane przeguby pozwalają na precyzyjne skierowanie strumienia światła, co zapewnia wszechstronność w zastosowaniach oświetleniowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RING |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria lamp RING charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym designem co czyni ją idealnym wyborem zarówno oświetlenia sufitowego, jak i ściennego. Lampy dostępne są w szerokiej gamie kolorów takich jak : beżowy, oliwkowa zieleń, ochra czerwona, biały, czarny, szary oraz elegancka wersja chromowa, która dodaje wnętrzu nowoczesnego blasku. Seria obejmuje modele na 1, 2, 3, 4 oraz 6 źródeł światła, kinkiety ścienne, a także wersję wiszącą, która świetnie sprawdzi się nad stołami i wyspami kuchennymi. Dodatkowo, w ofercie znajduje się lampka biurkowa, idealna do pracy i nauki. Regulowane przeguby pozwalają na precyzyjne skierowanie strumienia światła, co zapewnia wszechstronność w zastosowaniach oświetleniowych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 17 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | RING |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa ring sl.1496 l 3xgu10 beżowy
Nr kat. 100567067
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




























