oprawa sufitowa orion 3237 1p biały
Nr kat. 100249614
opis produktu
Minimalistyczna i efektowna plafoniera Orion White 3237 1P to lampa sufitowa, której design przypomina tubę. Produkt wykonany ze stopu metali zapewnia trwałość i wysoką jakość. Prezentowana lampa sufitowa objęta jest 2-letnią gwarancją. Ponadto model zachowany jest w uniwersalnym kolorze, który tworzy spójną całość z jasnym sufitem lub ciekawy kontrast na ciemnym tle. Lampa sufitowa sprawdzi się w salonie i kuchni w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Plafoniera z rodzajem gwintu GU10, maksymalną mocą źródła światła 50W i stopniem ochrony IP20 to jeden z wielu modeli nowoczesnych lamp sufitowych dostępnych w sklepie Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 11 cm |
| Długość: | 11 cm |
| Wysokość: | 12.50 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORION |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Minimalistyczna i efektowna plafoniera Orion White 3237 1P to lampa sufitowa, której design przypomina tubę. Produkt wykonany ze stopu metali zapewnia trwałość i wysoką jakość. Prezentowana lampa sufitowa objęta jest 2-letnią gwarancją. Ponadto model zachowany jest w uniwersalnym kolorze, który tworzy spójną całość z jasnym sufitem lub ciekawy kontrast na ciemnym tle. Lampa sufitowa sprawdzi się w salonie i kuchni w stylu skandynawskim i nowoczesnym. Plafoniera z rodzajem gwintu GU10, maksymalną mocą źródła światła 50W i stopniem ochrony IP20 to jeden z wielu modeli nowoczesnych lamp sufitowych dostępnych w sklepie Komfort.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 11 cm |
| Długość: | 11 cm |
| Wysokość: | 12.50 cm |
| Dostawca: | TK Lighting |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ORION |
| Produkt polski: | Tak |
TK Tomasz Krywult BOJEMSKIEGO 8D 42-200 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@tk-lighting.eu
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oprawa sufitowa orion 3237 1p biały
Nr kat. 100249614
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



