lampa reflektorowa nano 5 black 6787 czarny
Nr kat. 100490714
opis produktu
Seria lamp sufitowych Nano to doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalizmu. Z punktowymi źródłami światła, ta lampa sufitowa oferuje funkcjonalność w eleganckim wydaniu. Jej prosty, nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im subtelności i nowoczesnego charakteru. Seria Nano to nie tylko oświetlenie, ale także wyraz minimalistycznej estetyki, który wprowadza do pomieszczenia delikatny, lecz efektowny akcent.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Długość: | 11.50 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria lamp sufitowych Nano to doskonałe rozwiązanie dla miłośników minimalizmu. Z punktowymi źródłami światła, ta lampa sufitowa oferuje funkcjonalność w eleganckim wydaniu. Jej prosty, nowoczesny design sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz, dodając im subtelności i nowoczesnego charakteru. Seria Nano to nie tylko oświetlenie, ale także wyraz minimalistycznej estetyki, który wprowadza do pomieszczenia delikatny, lecz efektowny akcent.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Długość: | 11.50 cm |
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła : | 5 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektorowa nano 5 black 6787 czarny
Nr kat. 100490714
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



















