lampa sufitowa karbon sl.1604 l 6xgu10 beżowy
Nr kat. 100567175
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 6.50 cm |
| Długość: | 117 cm |
| Wysokość: | 16.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KARBON |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Plafoniery |
|---|---|
| Szerokość: | 6.50 cm |
| Długość: | 117 cm |
| Wysokość: | 16.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kolor: | Beżowy |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 6 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KARBON |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa karbon sl.1604 l 6xgu10 beżowy
Nr kat. 100567175
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie















