lampa sufitowa dorado lp-002/8p 8xe14 miedziana
Nr kat. 100269043










opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 15 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 120 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Miedź |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi










opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 15 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 120 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Miedź |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa sufitowa dorado lp-002/8p 8xe14 miedziana
Nr kat. 100269043
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy wiszące |
|---|---|
| Średnica: | 15 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Długość: | 120 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Miedź |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 8 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Wykończenie: | Nad stół |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DORADO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


