lampa stołowa wivi 704853 diod/led 1,5w czarna
Nr kat. 100360574
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 40 szt |
| Maksymalna moc: | 1 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | WIVI |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 30 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 40 szt |
| Maksymalna moc: | 1 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | WIVI |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa wivi 704853 diod/led 1,5w czarna
Nr kat. 100360574
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




