lampa stołowa post 108718 1xe14 czarna
Nr kat. 100423374
opis produktu
Lampa stołowa Post 108718 1Xe14 to propozycja, która stanowi definicję współczesnej elegancji ukrytej w prostej formie i efektownym wykończeniu. Powyższa lampa stołowa z kolekcji producenta Markslojd przybiera kształt tuby w czarnym kolorze, którą wieńczy połysk. Model wykonany z metalu oraz szkła wprowadzi do wnętrza nastrojowe oświetlenie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w salonie oraz sypialni. Wymiary lampy stołowej Post sięgają 9 cm średnicy oraz 23 cm wysokości. Produkt z pojedynczym źródłem światła posiada maksymalną moc 25 W.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 9 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość: | 9 cm |
| Wysokość: | 23 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | POST |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa stołowa Post 108718 1Xe14 to propozycja, która stanowi definicję współczesnej elegancji ukrytej w prostej formie i efektownym wykończeniu. Powyższa lampa stołowa z kolekcji producenta Markslojd przybiera kształt tuby w czarnym kolorze, którą wieńczy połysk. Model wykonany z metalu oraz szkła wprowadzi do wnętrza nastrojowe oświetlenie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w salonie oraz sypialni. Wymiary lampy stołowej Post sięgają 9 cm średnicy oraz 23 cm wysokości. Produkt z pojedynczym źródłem światła posiada maksymalną moc 25 W.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 9 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość: | 9 cm |
| Wysokość: | 23 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | POST |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa post 108718 1xe14 czarna
Nr kat. 100423374
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



