lampa stołowa maravilla 705950 1xe14 złota/czarna
Nr kat. 100356923
opis produktu
Lampa stołowa MARAVILLA 705950 1XE14 to wyjątkowy produkt z kolekcji MARAVILLA, który upiększy Twój dom. Ten czarny i złoty dekor jest wytworem starannego połączenia wyjątkowych materiałów, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się przepięknym umileniem wieczorów przy świetle żarówki. Wysokość stołowej lampy wynosi 68 cm, co doskonale wpisuje się w charakter każdego przestronnego wnętrza. Dodatkowo, dzięki starannej konstrukcji z metalu jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Wyjątkowy design tej lampy sprawia, że wyróżnia się spośród innych. Przełamuje szablony i pozwala wyznaczyć swój własny styl. Lampa stołowa MARAVILLA 705950 1XE14 to propozycja, która doskonale wpisuje się w każde, nowoczesne i klasyczne wnętrze. To idealna forma, żeby stworzyć przytulną atmosferę i pięknie podświetlić wybrane meble, a dzięki swojemu designowi, stanie się ulubionym elementem Twojego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARAVILLA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa stołowa MARAVILLA 705950 1XE14 to wyjątkowy produkt z kolekcji MARAVILLA, który upiększy Twój dom. Ten czarny i złoty dekor jest wytworem starannego połączenia wyjątkowych materiałów, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się przepięknym umileniem wieczorów przy świetle żarówki. Wysokość stołowej lampy wynosi 68 cm, co doskonale wpisuje się w charakter każdego przestronnego wnętrza. Dodatkowo, dzięki starannej konstrukcji z metalu jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia. Wyjątkowy design tej lampy sprawia, że wyróżnia się spośród innych. Przełamuje szablony i pozwala wyznaczyć swój własny styl. Lampa stołowa MARAVILLA 705950 1XE14 to propozycja, która doskonale wpisuje się w każde, nowoczesne i klasyczne wnętrze. To idealna forma, żeby stworzyć przytulną atmosferę i pięknie podświetlić wybrane meble, a dzięki swojemu designowi, stanie się ulubionym elementem Twojego wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 45 cm |
| Szerokość: | 17 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 68 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MARAVILLA |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa maravilla 705950 1xe14 złota/czarna
Nr kat. 100356923
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



