lampa stołowa lorena 367 1xe27 biała/opal/chrom
Nr kat. 100350766
opis produktu
Nowoczesny, elegancki design – to LAMPA STOŁOWA LORENA 367 1XE27 BIAŁA/OPAL/CHROM. Jej subtelny charakter sprawi, że stanie się elementem idealnie dopasowanym do wnętrza Twojego domu. Lampę cechuje delikatny styl wykonany z wysokiej jakości materiałów. Średnica abażuru wynosi 30 cm, natomiast wysokość lampy to 60 cm. Wykończona w jasnych kolorach utworzy ciepły i przytulny klimat w Twoim domu. Jej szykowny design doda smaku i stylu Twojemu salonowi. LAMPA STOŁOWA LORENA 367 1XE27 BIAŁA/OPAL/CHROM jest jednym z elementów kolekcji LORENA, która jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują modnego i wyjątkowego wystroju wraz z dopasowaniem do ich wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LORENA |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny, elegancki design – to LAMPA STOŁOWA LORENA 367 1XE27 BIAŁA/OPAL/CHROM. Jej subtelny charakter sprawi, że stanie się elementem idealnie dopasowanym do wnętrza Twojego domu. Lampę cechuje delikatny styl wykonany z wysokiej jakości materiałów. Średnica abażuru wynosi 30 cm, natomiast wysokość lampy to 60 cm. Wykończona w jasnych kolorach utworzy ciepły i przytulny klimat w Twoim domu. Jej szykowny design doda smaku i stylu Twojemu salonowi. LAMPA STOŁOWA LORENA 367 1XE27 BIAŁA/OPAL/CHROM jest jednym z elementów kolekcji LORENA, która jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują modnego i wyjątkowego wystroju wraz z dopasowaniem do ich wnętrza.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 60 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | LORENA |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa lorena 367 1xe27 biała/opal/chrom
Nr kat. 100350766
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



