lampa stołowa glitter 705794 led 6w srebrna
Nr kat. 100358637
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 22 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GLITTER |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stojące |
|---|---|
| Średnica: | 22 cm |
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Wykończenie: | Świąteczne |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | GLITTER |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa glitter 705794 led 6w srebrna
Nr kat. 100358637
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




