lampa stołowa face e14 czarny
Nr kat. 100547250
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 21.50 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FACE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 21.50 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 25 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FACE |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa face e14 czarny
Nr kat. 100547250
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



