lampa stołowa brooklyn 107479 1xe27 czarna/przydymiona
Nr kat. 100349134
opis produktu
Lampa Stołowa Brooklyn 107479 1XE27 Czarna/Przydymiona to idealny dodatek do Twojego salonu, sypialni, pokoju gościnnego bądź praktycznie do każdego pomieszczenia, w którym potrzebne jest nastrojowe i atrakcyjne oświetlenie. Wykonana z mocnych metali, jest trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia, a jej nowoczesna stylistyka i czarna barwa sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Lampa charakteryzuje się wymiarami 24.5 x 24.5 x 56 cm i jest zgodna ze standardem 1XE27, dzięki czemu pozwala na indywidualne dopasowanie żarówki. Wybierz lampę stołową Brooklyn i ciesz się stylowym i eleganckim oświetleniem, które wprowadzi do Twojego domu ciepły i przytulny klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 24.50 cm |
| Długość: | 24.50 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BROOKLYN |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa Stołowa Brooklyn 107479 1XE27 Czarna/Przydymiona to idealny dodatek do Twojego salonu, sypialni, pokoju gościnnego bądź praktycznie do każdego pomieszczenia, w którym potrzebne jest nastrojowe i atrakcyjne oświetlenie. Wykonana z mocnych metali, jest trwała i odporna na wszelkie uszkodzenia, a jej nowoczesna stylistyka i czarna barwa sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Lampa charakteryzuje się wymiarami 24.5 x 24.5 x 56 cm i jest zgodna ze standardem 1XE27, dzięki czemu pozwala na indywidualne dopasowanie żarówki. Wybierz lampę stołową Brooklyn i ciesz się stylowym i eleganckim oświetleniem, które wprowadzi do Twojego domu ciepły i przytulny klimat.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Szerokość: | 24.50 cm |
| Długość: | 24.50 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 60 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BROOKLYN |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa stołowa brooklyn 107479 1xe27 czarna/przydymiona
Nr kat. 100349134
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





