lampa reflektor selma 31983 4b wh 4xled biały
Nr kat. 100457679
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 64 cm |
| Wysokość: | 9.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SELMA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 6 cm |
| Długość: | 64 cm |
| Wysokość: | 9.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 4 szt |
| Maksymalna moc: | 20 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SELMA |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektor selma 31983 4b wh 4xled biały
Nr kat. 100457679
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



