lampa reflektor karlota 31959 2b wh 2xgu10 biały/czarny
Nr kat. 100457664
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 28 cm |
| Wysokość: | 10.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10.50 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KARLOTA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 7 cm |
| Długość: | 28 cm |
| Wysokość: | 10.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 10.50 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | KARLOTA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektor karlota 31959 2b wh 2xgu10 biały/czarny
Nr kat. 100457664
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





