lampa reflektor coletta 90110 3 3xled/e14 czarny
Nr kat. 100457506
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 16 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 4 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | COLETTA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 12 cm |
| Długość: | 45 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 16 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 3 szt |
| Maksymalna moc: | 4 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | COLETTA |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa reflektor coletta 90110 3 3xled/e14 czarny
Nr kat. 100457506
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie





