lampa podłogowa hudson led stal
Nr kat. 100547167
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 850 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HUDSON |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 40 cm |
| Wysokość: | 135 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 850 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 6 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | HUDSON |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa hudson led stal
Nr kat. 100547167
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



