lampa podłogowa detroit 111242 2xgu10 mosiądz
Nr kat. 100349129
opis produktu
Lampa Podłogowa Detroit 111242 2XGU10 Mosiądz wykonana z mocnego, trwałego stopu metali cechuje się nowoczesnym wyglądem i stylem. Mosiężny kolor doskonale wkomponuje się w wystrój Twojego wnętrza i dodatkowo podniesie jego walory estetyczne. Oświetlenie w postaci dwóch źródeł światła z rodzajem gwintu GU10 zapewni przytulną atmosferę, idealną do relaksu i czytania. Wykonana z dbałością o szczegóły lampa skutecznie doświetli Twoje mieszkanie będąc zarazem ozdobą. Idealna wysokość 180 cm pozwoli na jej bezproblemowe ustawienie oraz dostęp do włącznika. Niewielkie wymiary sprawiają, że stojąca lampa Detroit 111242 2XGU10 mieści się nawet w małych wnętrzach, zapewniając Ci dobre doświetlenie w stylu nowoczesnym. Wybierz bezpieczny produkt, który odmieni Twoje wnętrze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 25.50 cm |
| Długość: | 25.50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Wykończenie: | Do czytania |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DETROIT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa Podłogowa Detroit 111242 2XGU10 Mosiądz wykonana z mocnego, trwałego stopu metali cechuje się nowoczesnym wyglądem i stylem. Mosiężny kolor doskonale wkomponuje się w wystrój Twojego wnętrza i dodatkowo podniesie jego walory estetyczne. Oświetlenie w postaci dwóch źródeł światła z rodzajem gwintu GU10 zapewni przytulną atmosferę, idealną do relaksu i czytania. Wykonana z dbałością o szczegóły lampa skutecznie doświetli Twoje mieszkanie będąc zarazem ozdobą. Idealna wysokość 180 cm pozwoli na jej bezproblemowe ustawienie oraz dostęp do włącznika. Niewielkie wymiary sprawiają, że stojąca lampa Detroit 111242 2XGU10 mieści się nawet w małych wnętrzach, zapewniając Ci dobre doświetlenie w stylu nowoczesnym. Wybierz bezpieczny produkt, który odmieni Twoje wnętrze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 25.50 cm |
| Długość: | 25.50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Wykończenie: | Do czytania |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DETROIT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa detroit 111242 2xgu10 mosiądz
Nr kat. 100349129
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




