lampa podłogowa detroit 111241 2xgu10 stalowa
Nr kat. 100349131
opis produktu
Lampa Podłogowa Detroit 111241 2xGU10 Stalowa to stylowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w mieszkaniu. Wykonana została ze stopu metali i wyposażona w 2 źródła światła z rodzajem gwintu GU10. Kompaktowe wymiary sprawiają, że lampa nie zabiera dużo miejsca, a jej smukły kształt idealnie współgra z wyposażeniem wnętrz. Nowoczesny kształt oraz przytulne światło doskonale sprawdzą się w Twoim domu. Możesz także łatwo zmieniać jej kierunek światła i przyjemnie czytać lub wypoczywać. Lampa Podłogowa Detroit 111241 2xGU10 Stalowa jest profesjonalnym i nowoczesnym wyborem, dzięki któremu Twój dom zyska spokojną i przytulną atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 25.50 cm |
| Długość: | 25.50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Wykończenie: | Do czytania |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DETROIT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa Podłogowa Detroit 111241 2xGU10 Stalowa to stylowe oświetlenie, które doskonale sprawdzi się w mieszkaniu. Wykonana została ze stopu metali i wyposażona w 2 źródła światła z rodzajem gwintu GU10. Kompaktowe wymiary sprawiają, że lampa nie zabiera dużo miejsca, a jej smukły kształt idealnie współgra z wyposażeniem wnętrz. Nowoczesny kształt oraz przytulne światło doskonale sprawdzą się w Twoim domu. Możesz także łatwo zmieniać jej kierunek światła i przyjemnie czytać lub wypoczywać. Lampa Podłogowa Detroit 111241 2xGU10 Stalowa jest profesjonalnym i nowoczesnym wyborem, dzięki któremu Twój dom zyska spokojną i przytulną atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy podłogowe |
|---|---|
| Szerokość: | 25.50 cm |
| Długość: | 25.50 cm |
| Wysokość: | 180 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Wykończenie: | Do czytania |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | DETROIT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa podłogowa detroit 111241 2xgu10 stalowa
Nr kat. 100349131
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




