oprawa natynkowa tecno cln 37492 l 1xgu10 brązowa
Nr kat. 100540537
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 5.80 cm |
| Długość: | 5.80 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 24 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TECNO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Reflektorki i oprawy |
|---|---|
| Szerokość: | 5.80 cm |
| Długość: | 5.80 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 24 cm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | TECNO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
oprawa natynkowa tecno cln 37492 l 1xgu10 brązowa
Nr kat. 100540537
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



