lampa biurkowa olmeto tb 28798 1 gd wh złoty 1xe27
Nr kat. 100540552
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 20 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 40 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OLMETO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Lampy stołowe |
|---|---|
| Średnica: | 20 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 40 cm |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OLMETO |
| Nowość: | Tak |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
lampa biurkowa olmeto tb 28798 1 gd wh złoty 1xe27
Nr kat. 100540552
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





