krzesło mirek 6 dąb artisan 135 / 730 portland taupe
Nr kat. 100567660
opis produktu
Nowoczesne Krzesło Mirek 6 Dąb Artisan 135 / 730 Portland Taupe to propozycja zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce codziennego użytkowania. Model idealnie sprawdza się w salonie, jadalni oraz biurze, wprowadzając do wnętrza elegancję i przytulny charakter. Wyróżnia się szerokim, grubym siedziskiem oraz kubełkową formą z otwartym oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w beżowym odcieniu ociepla aranżację i idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Stabilny stelaż z drewnianymi nogami w kolorze dąb artisan podkreśla naturalny charakter mebla, gwarantując jego trwałość i solidność. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 730 Portland Taupe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesne Krzesło Mirek 6 Dąb Artisan 135 / 730 Portland Taupe to propozycja zaprojektowana z myślą o komforcie i estetyce codziennego użytkowania. Model idealnie sprawdza się w salonie, jadalni oraz biurze, wprowadzając do wnętrza elegancję i przytulny charakter. Wyróżnia się szerokim, grubym siedziskiem oraz kubełkową formą z otwartym oparciem płynnie przechodzącym w stałe podłokietniki. Tapicerka krzesła wykonana z tkaniny w beżowym odcieniu ociepla aranżację i idealnie komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Stabilny stelaż z drewnianymi nogami w kolorze dąb artisan podkreśla naturalny charakter mebla, gwarantując jego trwałość i solidność. Produkt dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: |
|
| Dostawca: | Brzost |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Drewno |
| Kolor stelażu: | Dąb artisan |
| Kolor siedziska: | 730 Portland Taupe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 79 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Montaż: | Nie wymaga montażu |
| Nowość: | Tak |
Brzost Sp. z o.o. ŻEROMSKIEGO 4 37-300 LEŻAJSK POLSKA jbuba@brzost.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło mirek 6 dąb artisan 135 / 730 portland taupe
Nr kat. 100567660
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







