krzesło louis czarny / zielone
Nr kat. 100140523

opis produktu
Jesteś miłośnikiem subtelnych i eleganckich elementów wyposażenia wnętrza? W takim razie KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE to propozycja idealna dla Ciebie. Produkt został utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada cztery nogi wykonane z metalu oraz siedzisko z weluru. Dzięki welurowi ten element wyposażenia wnętrza jest miękki i przyjemny w dotyku. KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE prezentuje połączenie dwóch kolorów zielonego i czarnego. Wysokość produktu to 90 cm, głębokość to 45 cm, szerokość to 45 cm, a wysokość siedziska to 46 cm. KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE to idealna propozycja do kuchni, jadalni czy do salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Zielone |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Jesteś miłośnikiem subtelnych i eleganckich elementów wyposażenia wnętrza? W takim razie KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE to propozycja idealna dla Ciebie. Produkt został utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada cztery nogi wykonane z metalu oraz siedzisko z weluru. Dzięki welurowi ten element wyposażenia wnętrza jest miękki i przyjemny w dotyku. KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE prezentuje połączenie dwóch kolorów zielonego i czarnego. Wysokość produktu to 90 cm, głębokość to 45 cm, szerokość to 45 cm, a wysokość siedziska to 46 cm. KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE to idealna propozycja do kuchni, jadalni czy do salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Zielone |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło louis czarny / zielone
Nr kat. 100140523
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219 zł/szt-22%
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 219 zł/szt-22%
1 szt.
opis produktu
Jesteś miłośnikiem subtelnych i eleganckich elementów wyposażenia wnętrza? W takim razie KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE to propozycja idealna dla Ciebie. Produkt został utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada cztery nogi wykonane z metalu oraz siedzisko z weluru. Dzięki welurowi ten element wyposażenia wnętrza jest miękki i przyjemny w dotyku. KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE prezentuje połączenie dwóch kolorów zielonego i czarnego. Wysokość produktu to 90 cm, głębokość to 45 cm, szerokość to 45 cm, a wysokość siedziska to 46 cm. KRZESŁO LOUIS WELUR ZIELONE to idealna propozycja do kuchni, jadalni czy do salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Zielone |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybierz inne w tym kolorze
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


