krzesło louis czarny / grafitowe
Nr kat. 100209391









opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, w którym każdy będzie czuł się komfortowo? Pomoże Ci w tym KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE. Podkreśli indywidualny charakter wnętrza. Produkt został utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada cztery nogi wykonane z metalu oraz siedzisko z tkaniny. DDzięki temu ten element wyposażenia wnętrza jest bardzo wygodny i wytrzymały. KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE prezentuje połączenie dwóch kolorów grafitowego i czarnego. Wysokość produktu to 90 cm, głębokość to 45 cm, szerokość to 45 cm, a wysokość siedziska to 46 cm. KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE to idealna propozycja do kuchni, jadalni czy do salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Grafitowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi









opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, w którym każdy będzie czuł się komfortowo? Pomoże Ci w tym KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE. Podkreśli indywidualny charakter wnętrza. Produkt został utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada cztery nogi wykonane z metalu oraz siedzisko z tkaniny. DDzięki temu ten element wyposażenia wnętrza jest bardzo wygodny i wytrzymały. KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE prezentuje połączenie dwóch kolorów grafitowego i czarnego. Wysokość produktu to 90 cm, głębokość to 45 cm, szerokość to 45 cm, a wysokość siedziska to 46 cm. KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE to idealna propozycja do kuchni, jadalni czy do salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Grafitowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
krzesło louis czarny / grafitowe
Nr kat. 100209391
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179 zł/szt
Cena regularna: 219 zł/szt
1 szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179 zł/szt
Cena regularna: 219 zł/szt
1 szt.
opis produktu
Chcesz stworzyć pomieszczenie, w którym każdy będzie czuł się komfortowo? Pomoże Ci w tym KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE. Podkreśli indywidualny charakter wnętrza. Produkt został utrzymany w nowoczesnym stylu. Posiada cztery nogi wykonane z metalu oraz siedzisko z tkaniny. DDzięki temu ten element wyposażenia wnętrza jest bardzo wygodny i wytrzymały. KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE prezentuje połączenie dwóch kolorów grafitowego i czarnego. Wysokość produktu to 90 cm, głębokość to 45 cm, szerokość to 45 cm, a wysokość siedziska to 46 cm. KRZESŁO LOUIS TKANINA GRAFITOWE to idealna propozycja do kuchni, jadalni czy do salonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Krzesło |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: |
|
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Homla |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość krzeseł w zestawie: | 1 szt |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Grafitowe |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 45 cm |
| Wysokość: | 90 cm |
| Wysokość siedziska: | 46 cm |
| Głębokość: | 45 cm |
| Głębokość siedziska: | 45 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


