konsolka seaford 120 czarny mat / antracyt
Nr kat. 100495405
opis produktu
Konsolka Seaford 120 czarny mat / antracyt to model skierowany na korytarz, do salonu, kuchni, jadalni, a także gabinetu. Prezentowana konsola charakteryzuje się wyrazistą, a jednocześnie prostą i bezpretensjonalną linią, zajmując we wnętrzu niewiele miejsca. Powyższy wariant w czarnym kolorze powierzchni posiada matowe wykończenie, które akcentuje surowy charakter kolekcji inspirowanej estetyką loft, postfabryczną i industrialną. Model wykonany z metalu oraz płyty melaminowanej posiada dwie półki o strukturze imitującej drewno. Konsola stanowi praktyczne rozwiązanie, zajmując niewiele miejsca, a jednocześnie dodając wnętrzu charakteru oraz zapewniając dodatkową przestrzeń do eksponowania pamiątek, książek, zdjęć, kwiatów czy dekoracji. Wymiary konsoli Seaford sięgają 120 cm szerokości oraz 79 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Konsolka |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 7.000 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 35 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 79 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Konsolka Seaford 120 czarny mat / antracyt to model skierowany na korytarz, do salonu, kuchni, jadalni, a także gabinetu. Prezentowana konsola charakteryzuje się wyrazistą, a jednocześnie prostą i bezpretensjonalną linią, zajmując we wnętrzu niewiele miejsca. Powyższy wariant w czarnym kolorze powierzchni posiada matowe wykończenie, które akcentuje surowy charakter kolekcji inspirowanej estetyką loft, postfabryczną i industrialną. Model wykonany z metalu oraz płyty melaminowanej posiada dwie półki o strukturze imitującej drewno. Konsola stanowi praktyczne rozwiązanie, zajmując niewiele miejsca, a jednocześnie dodając wnętrzu charakteru oraz zapewniając dodatkową przestrzeń do eksponowania pamiątek, książek, zdjęć, kwiatów czy dekoracji. Wymiary konsoli Seaford sięgają 120 cm szerokości oraz 79 cm wysokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Konsolka |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 7.000 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 120 cm |
| Szerokość blatu: | 35 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Płyta melaminowana |
| Kolor blatu: | Antracyt |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 79 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
konsolka seaford 120 czarny mat / antracyt
Nr kat. 100495405
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie












