konsolka newcastle czarny mat
Nr kat. 100495404
opis produktu
Konsolka Newcastle czarny mat to model, którego struktura, forma oraz kolorystyka podkreśli surowość aranżacji, a także urok wnętrz inspirowanych stylem loft. Prezentowana konsola stanowi idealne rozwiązanie do przedpokoju oraz salonu, zajmując niewiele miejsca, a jednocześnie zapewniając dodatkową przestrzeń do wyeksponowania dodatków oraz dekoracji. Metalowa konstrukcja konsoli przybiera minimalistyczny kształt nawiązujący do nurtu industrialnego, który doskonale czuje się we współczesnych aranżacjach. Wytrzymała i stabilna konsola wyposażona została w blat główny oraz dodatkową półkę usytuowaną tuż pod nim. Mebel w czarnym kolorze cechuje matowe wykończenie powierzchni, które dedykowane jest między innymi wnętrzom w stylu loft, nowoczesnym, skandynawskim oraz eklektycznym. Wysokość konsoli Newcastle wynosi 79 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Konsolka |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 79.000 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 35 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Metal |
| Kolor blatu: | Czarny mat |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 79 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Konsolka Newcastle czarny mat to model, którego struktura, forma oraz kolorystyka podkreśli surowość aranżacji, a także urok wnętrz inspirowanych stylem loft. Prezentowana konsola stanowi idealne rozwiązanie do przedpokoju oraz salonu, zajmując niewiele miejsca, a jednocześnie zapewniając dodatkową przestrzeń do wyeksponowania dodatków oraz dekoracji. Metalowa konstrukcja konsoli przybiera minimalistyczny kształt nawiązujący do nurtu industrialnego, który doskonale czuje się we współczesnych aranżacjach. Wytrzymała i stabilna konsola wyposażona została w blat główny oraz dodatkową półkę usytuowaną tuż pod nim. Mebel w czarnym kolorze cechuje matowe wykończenie powierzchni, które dedykowane jest między innymi wnętrzom w stylu loft, nowoczesnym, skandynawskim oraz eklektycznym. Wysokość konsoli Newcastle wynosi 79 cm.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Konsolka |
|---|---|
| Kształt blatu: | Prostokątny |
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Wysokość nóżek: | 79.000 |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do salonu |
| Długość blatu: | 100 cm |
| Szerokość blatu: | 35 cm |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Materiał blatu: | Metal |
| Kolor blatu: | Czarny mat |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Wysokość: | 79 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
konsolka newcastle czarny mat
Nr kat. 100495404
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie













