komoda tresse 1d2s zieleń
Nr kat. 100596986
opis produktu
Komoda Tresse 1d2s zieleń to oryginalny mebel, który wprowadzi do wnętrza wysublimowane wzornictwo oraz naturalną barwę. Prezentowana komoda w zgaszonym i łagodnym odcieniu zieleni zapewnia kojącą, łagodną i ziemistą kolorystykę, która doskonale współgra ze stonowanymi barwami, jak również pastelowymi oraz intensywniejszymi. Minimalistyczną formę mebla akcentują cienkie i proste nogi nadające konstrukcji wizualną lekkość oraz wysmuklenie. Oryginalnym elementem wyróżniającym komodę Tresse jest front o strukturze płycin układających się w geometryczną kompozycję rombów. Łatwy w pielęgnacji mebel wykonany z płyty laminowanej jest odporny na zarysowania oraz odbarwienia. Nowoczesny charakter kolekcji podkreśla bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary prezentowanej komody Tresse wynoszą 100 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Zielony |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Komoda Tresse 1d2s zieleń to oryginalny mebel, który wprowadzi do wnętrza wysublimowane wzornictwo oraz naturalną barwę. Prezentowana komoda w zgaszonym i łagodnym odcieniu zieleni zapewnia kojącą, łagodną i ziemistą kolorystykę, która doskonale współgra ze stonowanymi barwami, jak również pastelowymi oraz intensywniejszymi. Minimalistyczną formę mebla akcentują cienkie i proste nogi nadające konstrukcji wizualną lekkość oraz wysmuklenie. Oryginalnym elementem wyróżniającym komodę Tresse jest front o strukturze płycin układających się w geometryczną kompozycję rombów. Łatwy w pielęgnacji mebel wykonany z płyty laminowanej jest odporny na zarysowania oraz odbarwienia. Nowoczesny charakter kolekcji podkreśla bezuchwytowy system otwierania, który polega na lekkim dociśnięciu frontu do korpusu. Wymiary prezentowanej komody Tresse wynoszą 100 cm szerokości, 75 cm wysokości oraz 40 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Komoda |
|---|---|
| Kolor: | Zielone |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Cama meble |
| Pomieszczenie: |
|
| Ilość drzwi: | 1 szt |
| Ilość szuflad: | 2 szt |
| Uchwyty: | Brak |
| Materiał blatu: | Płyta laminowana |
| Kolor blatu: | Zielony |
| Kolor stelażu: | Zielony |
| Ilość paczek w zestawie: | 2 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Głębokość: | 40 cm |
| Kolor frontu: | Zielony |
| Materiał korpusu: | Płyta laminowana |
| Grubość płyty: | 16 mm |
| Kolor korpusu: | Zielony |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ CAMA MEBLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ UL. JASTRZĘBIA 16 KOMINY 87-300 BRODNICA POLSKA zamowienia@camameble.pl
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
komoda tresse 1d2s zieleń
Nr kat. 100596986
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





